Pure Indoor Step Light 3W
Specifications
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0.06 × 0.06 × 0.035 cm |
| Power (W) | 3W |
| Colour Temperature (K) | 3000K |
| Lumen Output (lm) | 80-200lm |
| CRI | >90 |
| Dimming | Non Dimming |
| IP Rating | IP54 |
| Lifetime (hr) | 50,000 |
| Installation | Recessed |
| Dimensions (mm) | ⌀ 45 x 31 mm |
| Fitting Colour | Black |

